cloud cloud cloud cloud cloud cloud

Ruckus (CommScope)

2019 yılında CommScope , ARRIS ve Ruckus markalarını satın alıp bünyesine kattı.

Artık Ruckus Networks  CommScope'a ait bir kablolu ve kablosuz ağ ekipmanı ve yazılımı markasıdır. Ruckus, mobil operatörlere, geniş bant servis sağlayıcılarına ve kurumsal kullanıcılara Anahtarlar (switch), Wi-Fi erişim noktaları (Access Point), CBRS erişim noktaları, Denetleyiciler, Yönetim sistemleri, Bulut yönetimi, AAA / BYOD yazılımı, AI ve ML analiz yazılımı, konum yazılımı ve IoT denetleyici yazılım ürünleri sunar. Ruckus, standart 802.11 Wi-Fi üzerinden gecikmeye duyarlı içeriğin dağıtımını sağlayan, sinyal aralığını genişleten, veri hızlarını artıran ve paraziti önleyen uyarlanabilir anten dizileri gibi kablosuz ses, video ve veri teknolojisini ilk bulan firma ve patent sahibi.

Ruckus, New York Borsası'nda işlem görmeye 2012'de başladı ve 27 Mayıs 2016'da Brocade Communications Systems tarafından yaklaşık 1,5 milyar dolara satın alındıktan sonra 2016'da listeden çıkarıldı .Ruckus Wireless ve Brocade ICX Anahtarlama ürünleri, 1 Aralık 2017'de sonuçlandırılan bir anlaşmayla Arris International tarafından 800 milyon $ karşılığında satın alındı. Şirket, Ruckus Wireless'ın bir ARRIS şirketi olan Ruckus Networks olarak yeniden adlandırıldı. 4 Nisan 2019'da CommScope, yakın zamanda satın alınan Ruckus'u da içeren Arris'i satın almayı tamamladı.

Ruckus Markasının alım süreclerinin tarihsel gelişimi;

2012 Yılında Brocade >>> 2017 yılında Arris  >>> 2019 yılında CommScope Arris ve Ruckusu aldı

Ruckus Çözümleri;

  • Ethernet Anahtarlar (ICX switches)
  • indoor, outdoor, SMB Erişim noktaları (Access Point)
  • Network controller
  • Cloud üzerinden yönetim
  • IoT Networking
  • Network access policy (BYOD, Guest,)
  • CBRS LTE çözümleri. 

Ruckus Cloud Management servisi üzerinden dünyanın her ne noktasında olursanız olun Tüm Ruckus switch , Access point ürünlerinizi yönetebilir ve izleyebilirsiniz. 60 güne kadar ücretsiz olarak deneyim kazanabilirsiniz. https://www.commscope.com/cloud-trial/ 

RUCKUS® networks simplify life for IT sloganıyla yapay zeka ve makina öğrenimi destekli IT, daha hızlı ve proaktif bir şekilde sorunları giderebilir, kullanıcılarının değişen ihtiyaçlarını karşılayan SLA'lar oluşturabilir, ölçebilir ve karşılayabilir. Siz daha sorunu  tespit etmeden önce Ruckus ilgili problem hakkında önleyici ve proaktif olarak sorunu Ruckus sistem mühendislerine bildirip sizin yerinize ağınızı garanti altına alır.

Riverbed

Devamını Oku

F5 Networks

Devamını Oku

Ruijie Networks

Devamını Oku

Jupiter Networks

Devamını Oku

Extreme Networks

Devamını Oku

Kategoriler

INSTAGRAM