cloud cloud cloud cloud cloud cloud

Ruckus (CommScope)


2019 yılında CommScope , ARRIS ve Ruckus markalarını satın alıp bünyesine kattı.

Artık Ruckus Networks  CommScope'a ait bir kablolu ve kablosuz ağ ekipmanı ve yazılımı markasıdır. Ruckus, mobil operatörlere, geniş bant servis sağlayıcılarına ve kurumsal kullanıcılara Anahtarlar (switch), Wi-Fi erişim noktaları (Access Point), CBRS erişim noktaları, Denetleyiciler, Yönetim sistemleri, Bulut yönetimi, AAA / BYOD yazılımı, AI ve ML analiz yazılımı, konum yazılımı ve IoT denetleyici yazılım ürünleri sunar. Ruckus, standart 802.11 Wi-Fi üzerinden gecikmeye duyarlı içeriğin dağıtımını sağlayan, sinyal aralığını genişleten, veri hızlarını artıran ve paraziti önleyen uyarlanabilir anten dizileri gibi kablosuz ses, video ve veri teknolojisini ilk bulan firma ve patent sahibi.


Ruckus, New York Borsası'nda işlem görmeye 2012'de başladı ve 27 Mayıs 2016'da Brocade Communications Systems tarafından yaklaşık 1,5 milyar dolara satın alındıktan sonra 2016'da listeden çıkarıldı .Ruckus Wireless ve Brocade ICX Anahtarlama ürünleri, 1 Aralık 2017'de sonuçlandırılan bir anlaşmayla Arris International tarafından 800 milyon $ karşılığında satın alındı. Şirket, Ruckus Wireless'ın bir ARRIS şirketi olan Ruckus Networks olarak yeniden adlandırıldı. 4 Nisan 2019'da CommScope, yakın zamanda satın alınan Ruckus'u da içeren Arris'i satın almayı tamamladı.


Ruckus Markasının alım süreclerinin tarihsel gelişimi;

2012 Yılında Brocade >>> 2017 yılında Arris  >>> 2019 yılında CommScope Arris ve Ruckusu aldı


Ruckus Çözümleri;

  • Ethernet Anahtarlar (ICX switches)
  • indoor, outdoor, SMB Erişim noktaları (Access Point)
  • Network controller
  • Cloud üzerinden yönetim
  • IoT Networking
  • Network access policy (BYOD, Guest,)
  • CBRS LTE çözümleri. 


Ruckus Cloud Management servisi üzerinden dünyanın her ne noktasında olursanız olun Tüm Ruckus switch , Access point ürünlerinizi yönetebilir ve izleyebilirsiniz. 60 güne kadar ücretsiz olarak deneyim kazanabilirsiniz. https://www.commscope.com/cloud-trial/ 


RUCKUS® networks simplify life for IT sloganıyla yapay zeka ve makina öğrenimi destekli IT, daha hızlı ve proaktif bir şekilde sorunları giderebilir, kullanıcılarının değişen ihtiyaçlarını karşılayan SLA'lar oluşturabilir, ölçebilir ve karşılayabilir. Siz daha sorunu  tespit etmeden önce Ruckus ilgili problem hakkında önleyici ve proaktif olarak sorunu Ruckus sistem mühendislerine bildirip sizin yerinize ağınızı garanti altına alır.


Zerto

Zerto

Zerto, modern işletmelerin ihtiyaç duyduğu kesintisiz veri koruma + uzun dönem veri korumayı tek bir platformda sunar.

Devamını Oku
Riverbed

Riverbed

Riverbed

Devamını Oku
F5 Networks

F5 Networks

1995 yılında Seattle Washington Eyaletinde kurulmuş Amerikan teknoloji firmasıdır.Uygulama yük dengeleme ve web güvenliği konusunda teknolojiler geliştirmektedir. Üst üste uzun yıllar Sunucu yük dengeleme ve Uygulama yük dengeleme klasmanında Gartnet listesinde lider pozisyonundadır.

Devamını Oku
Ruckus

Ruckus

Ruckus Networks CommScope'a ait bir kablolu ve kablosuz ağ ekipmanı ve yazılımı markasıdır. Ruckus, mobil operatörlere, geniş bant servis sağlayıcılarına ve kurumsal kullanıcılara Anahtarlar (switch), Wi-Fi erişim noktaları (Access Point), CBRS erişim noktaları, Denetleyiciler, Yönetim sistemleri, Bulut yönetimi, AAA / BYOD yazılımı, AI ve ML analiz yazılımı, konum yazılımı ve IoT denetleyici yazılım ürünleri sunar.

Devamını Oku
Ruijie Networks

Ruijie Networks

2000 yılında Çin de kurulmuş teknoloji markasıdır. Ruijie networks, anahtarlar, yönlendiriciler, kablosuz erişim noktaları, bulut sınıfı, güvenlik, ağ geçitleri, BT yönetimi ve kimlik doğrulama olmak üzere 8 ürün tipinde kendini geliştirmiş bir markadır. 2000 yılında ilk yönetilebilen anahtar (Switch) çözümlerini sunmaya başlamıştır.

Devamını Oku
Huawei

Huawei

1987 yılında kurulan Huawei, bilgi ve iletişim teknolojisi (ICT) altyapısı ve akıllı cihazların önde gelen küresel sağlayıcısıdır. 194.000'den fazla çalışanı ve 170'den fazla ülke ve bölgede faaliyet göstererek dünya çapında üç milyardan fazla insana hizmet sağlamaktadır.

Devamını Oku
Jupiter Networks

Jupiter Networks

Juniper Networks, ağ teknolojilerinde devrime öncülük ediyor ve onu bugün Silikon Vadisi'ndeki en heyecan verici teknoloji şirketlerinden biri yapıyor. Yaklaşık 25 yıl önce Pradeep Sindhu, Dennis Ferguson ve Bjorn Liencres tarafından kurulduğundan beri, Juniper'in tek misyonu, iletişim dünyasının artan taleplerini karşılayan yenilikçi ürünler ve çözümler yaratmaktı.

Devamını Oku
Extreme Networks

Extreme Networks

Extreme Networks, Aerohive Networks, Enterasys gibi Dünyanın büyük teknoloji devlerini bünyesine katarak büyümeye devam ediyor.

Devamını Oku

Kategoriler

Instagram