cloud cloud cloud cloud cloud cloud

Dell, bilgisayar sistemlerini müşterilere doğrudan satarak ihtiyaçlarını karşılamak için en etkili bilgi işlem çözümlerini sunabileceğimiz gibi benzeri görülmemiş bir fikirle Michael Dell tarafından 1984 yılında Austin, Texas'ta kuruldu.

1979'da Richard Egan ve Roger Marino tarafından kurulan EMC, 1981'de Prime Computer için ilk 64 kilobaytlık (65.536 bayt) bellek kartını tanıttı ve diğer bilgisayar türleri için bellek kartları geliştirmeye devam etti. 1980'lerin ortalarında şirket, belleğin ötesinde diğer bilgisayar veri depolama türlerine ve ağa bağlı depolama platformlarına doğru genişledi. EMC, amiral gemisi ürünü olan Symmetrix'i 1990 yılında satmaya başladı.

2015 yılının sonlarında EMC’nin Dell tarafından satın alınmasıyla birlikte, 2016 yılından itibaren kurulan Dell Technologies çatısı altında DellEMC olarak faaliyet göstermeye başladı.

Dell EMC, kuruluşların veri merkezlerini endüstri lideri birleşik altyapı, sunucular, depolama ve veri koruma teknolojilerini kullanarak modernize etmesine, otomatikleştirmesine ve dönüştürmesine olanak tanır. İşletmeler, BT altyapılarını dönüştürmek ve hibrit bulut, bulut tabanlı uygulamalar ve büyük veri çözümleri oluşturmak için yeni ve daha iyi çalışma yöntemleri geliştirmek için güvenilir bir temele sahip olur.

Dell Technologies, iş dünyasını dönüştürmeye, yeniliğin geleceğini şekillendirmeye ve insanlığın ilerlemesini sağlamak için teknolojiler geliştirmeye kararlıdır.

Dell Technologies olarak amacımız, dünya çapında büyük fikirleri olan insanlar için daha iyi teknolojiye daha fazla erişim sağlayarak insani ilerlemeyi teşvik etmektir.

Bugün itiabriyle DellEMC, tüm dünyada 5 milyondan fazla müşterisine hizmet vermekte ve Fortune 500 şirketlerinin %98’I ile çalışmaktadır.

Dell EMC, kuruluşların verileri depolamasına, yönetmesine, korumasına ve analiz etmesine olanak tanıyan veri depolama, bilgi güvenliği, sanallaştırma, analitik, bulut bilişim ve diğer ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Vprof-IT olarak, profesyonel ekibimz ile DellEMC ürünleri ile ilgili hizmet vermekteyiz.

ManageEngine

Devamını Oku

FileOrbis

Devamını Oku

LanSweeper

Devamını Oku

İvanti

Devamını Oku

Mailstore

Devamını Oku

Pure Storage

Devamını Oku

Veeam Backup & Replication

Devamını Oku

Microsoft

Devamını Oku

Kategoriler

INSTAGRAM