cloud cloud cloud cloud cloud cloud

Dell, bilgisayar sistemlerini müşterilere doğrudan satarak ihtiyaçlarını karşılamak için en etkili bilgi işlem çözümlerini sunabileceğimiz gibi benzeri görülmemiş bir fikirle Michael Dell tarafından 1984 yılında Austin, Texas'ta kuruldu.

1979'da Richard Egan ve Roger Marino tarafından kurulan EMC, 1981'de Prime Computer için ilk 64 kilobaytlık (65.536 bayt) bellek kartını tanıttı ve diğer bilgisayar türleri için bellek kartları geliştirmeye devam etti. 1980'lerin ortalarında şirket, belleğin ötesinde diğer bilgisayar veri depolama türlerine ve ağa bağlı depolama platformlarına doğru genişledi. EMC, amiral gemisi ürünü olan Symmetrix'i 1990 yılında satmaya başladı.

2015 yılının sonlarında EMC’nin Dell tarafından satın alınmasıyla birlikte, 2016 yılından itibaren kurulan Dell Technologies çatısı altında DellEMC olarak faaliyet göstermeye başladı.

Dell EMC, kuruluşların veri merkezlerini endüstri lideri birleşik altyapı, sunucular, depolama ve veri koruma teknolojilerini kullanarak modernize etmesine, otomatikleştirmesine ve dönüştürmesine olanak tanır. İşletmeler, BT altyapılarını dönüştürmek ve hibrit bulut, bulut tabanlı uygulamalar ve büyük veri çözümleri oluşturmak için yeni ve daha iyi çalışma yöntemleri geliştirmek için güvenilir bir temele sahip olur.

Dell Technologies, iş dünyasını dönüştürmeye, yeniliğin geleceğini şekillendirmeye ve insanlığın ilerlemesini sağlamak için teknolojiler geliştirmeye kararlıdır.

Dell Technologies olarak amacımız, dünya çapında büyük fikirleri olan insanlar için daha iyi teknolojiye daha fazla erişim sağlayarak insani ilerlemeyi teşvik etmektir.

Bugün itiabriyle DellEMC, tüm dünyada 5 milyondan fazla müşterisine hizmet vermekte ve Fortune 500 şirketlerinin %98’I ile çalışmaktadır.

Dell EMC, kuruluşların verileri depolamasına, yönetmesine, korumasına ve analiz etmesine olanak tanıyan veri depolama, bilgi güvenliği, sanallaştırma, analitik, bulut bilişim ve diğer ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Vprof-IT olarak, profesyonel ekibimz ile DellEMC ürünleri ile ilgili hizmet vermekteyiz.


ManageEngine

ManageEngine

Windows ortamlarında kimlik ve erişim yönetimi için çözümler sunar.

Devamını Oku
FileOrbis

FileOrbis

FileOrbis, son kullanıcıların artan dosya erişim ve paylaşım isteklerini karşılarken, IT birimlerinin harcadıkları zamanı, teknolojik tehditleri, mevzuat ve sertifikasyon kaynaklı riskleri de en aza indirmeyi amaçlar.

Devamını Oku
LanSweeper

LanSweeper

Lansweeper varlık yönetimi özellikleri size ağ üzerindeki Tüm varlıklar ile ilgili anlık bilgi verir. Yetkisiz yazılım yükleme, antivirüs durumları, donanım, garanti bilgilerini takip edebilmeyi sağlar. Tüm şirket politikaları ile tam uyumun sağlanabilmesi için kolaylıklar sağlar.

Devamını Oku
İvanti

İvanti

Ivanti

Devamını Oku
Mailstore

Mailstore

Mailstore Server, tüm şirket e-postalarınızı uzun yıllar güvenle arşivleyebileceğiniz bir mail arşivleme programıdır.

Devamını Oku
Netwrix

Netwrix

Netwrix'in Bilgi Teknolojileri denetim yazılımıyla güvenlik tehditlerini tespit edin, uyumluluğu kanıtlayın ve BT ekibinin verimliliğini artırın. Netwrix Bir çok avantajı ile güvenliği arttırırken BT denetimlerinden de geçmenize yardımcı olur.

Devamını Oku
Pure Storage

Pure Storage

Pure Storage, merkezi Mountain View, California, ABD'de bulunan halka açık bir Amerikan teknoloji şirketidir

Devamını Oku
DellEMC

DellEMC

Dell EMC, kuruluşların verileri depolamasına, yönetmesine, korumasına ve analiz etmesine olanak tanıyan veri depolama, bilgi güvenliği, sanallaştırma, analitik, bulut bilişim ve diğer ürün ve hizmetler sunmaktadır. Vprof-IT olarak, profesyonel ekibimz ile DellEMC ürünleri ile ilgili hizmet vermekteyiz.

Devamını Oku
Veeam Backup & Replication

Veeam Backup & Replication

Veeam Backup Replication, sanal fiziksel ve bulut altyapılarınız için basit, güvenilir ve esnek olarak verilerimize koruma sağlayan bir çözümdür.

Devamını Oku
VMWARE

VMWARE

Dünya Çapında 500.000’den fazla müşteriye destek veren ve bu müşterilere güvenilir bir dijital ortam sağlayan Vmware, sanallaştırma alanın da öncü bir markadır.

Devamını Oku
Microsoft

Microsoft

Office 365, Exchange Online, Microsoft Teams Çözümleri

Devamını Oku

Kategoriler

Instagram