cloud cloud cloud cloud cloud cloud

Duo'dan Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama

Çok faktörlü kimlik doğrulamayı kullanmanın daha kolay bir yolu bulunana kadar DUO Security en kolay ve en güvenilir çözüm. Modern işgücü için tasarlanan ve sıfır güven felsefesi ile desteklenen Duo, Cisco'nun işletmenizi sürekli değişen güvenlik tehditlerinin önünde tutan kullanıcı dostu, ölçeklenebilir erişim güvenliği platformudur.

Kimliğinizi saniyeler içinde doğrular.
Herhangi bir cihazdaki herhangi bir uygulamayı koruyabilirsiniz.
Duo'yu herhangi bir ortamda kolayca dağıtabilirsiniz. 
IOS ve Android desteği ile cep telefonlarınızdan kolaylıkla PUSH onayı verebilirsiniz.

Modern, Etkili Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama

Cisco'nun Duo'undan çok faktörlü kimlik doğrulama, erişim izni vermeden önce kullanıcı kimliğini doğrulamak için telefon veya belirteç gibi ikinci bir doğrulama kaynağı kullanarak uygulamalarınızı korur . Duo, her kullanıcı ve uygulama için basit, kolaylaştırılmış bir oturum açma deneyimi sağlamak üzere tasarlanmıştır ve bulut tabanlı bir çözüm olarak mevcut teknolojinizle kolayca entegre olur.

Bilmeniz Gereken Bir Detay:
Güvenlik ihlallerinin% 80'i ele geçirilmiş parolaları içerir.

"Duo, hızla büyüyen bir şirket için ihtiyaç duyduğumuz esnek ve çevik çözümdü. Yalnızca ERP sistemlerine veya Office 365 ADFS modülüne erişim sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda farklı VPN hizmetleri için iki faktörü etkinleştirebilme esnekliği, gerektiğinde ve anında Netscaler ve Citrix bizim için çok önemliydi."

- Marian Danisek, BT Altyapı ve Operasyon Müdürü, Tajco

Güvenliğe Yeni Bir Yaklaşım (Sıfır güven modeli)

Geleneksel güvenlik, konuma dayalı güvene dayanır. Sıfır güven modeli, konumdan bağımsız olarak her erişim isteği için güven oluşturur. Uyarlanabilir kontrolleri uygular ve güveni sürekli olarak doğrular . Güven seviyeleri dinamiktir ve gelişen işinize uyum sağlamak için değişir. Bu yaklaşım, yetkisiz erişimi önlemeye, ihlalleri önlemeye ve saldırganın yanal hareket riskini azaltmaya yardımcı olabilir.

Duo, yalnızca doğru kullanıcıların ve güvenli cihazların uygulamalara erişmesini sağlayarak sıfır güven çerçevesi için bir temel sağlar ve iş gücünü güvence altına alır. Tüm BT ekosisteminizin güvenliğini sağlamaya yönelik kapsamlı bir yaklaşım, iş gücü, iş yükleri ve iş yeri için sıfır güven gerektirir.

Sıfır güven yolculuğunuza Duo'nun kullanıcı ve cihaz güveniyle başlayın.

https://duo.com/solutions/zero-trust-security

https://duo.com/

Wallix-BestSafe

Devamını Oku

Infoblox

Devamını Oku

Forescout (NAC)

Devamını Oku

PulseSecure

Devamını Oku

Paloalto

Devamını Oku

Fortigate

Devamını Oku

Sentinelone

Devamını Oku

Broadcom Symantec

Devamını Oku

Kategoriler

INSTAGRAM