cloud cloud cloud cloud cloud cloud

Lansweeper Network Inventory, ağınızdaki bilgisayarların yazılım ve donanım bilgilerinden detaylı envanter çıkartabileceğiniz, lisans ve garanti takibi gibi işlemleri kolaylıkla yapabileceğiniz gelişmiş bir bilgisayar envanter programıdır.

Lansweeper tüm ağda olan cihazlarınızı destekler. Windows, Linux, Mac, Vmware, Hyper-V, Routerlar, Switchler, Printerlar ve daha fazlasını... Makinelerinize herhangi bir yazılım lisansı kurmanıza gerek kalmadan ağınızdaki tüm BT varlıklarını keşfedebilirsiniz.

Yazılım Envanter

Esnek ve kolay yapılandırma sayesinde Envanter raporları ile ağınızdaki yüklenmiş tüm yazılımları izleyebilir ve denetleyebilirsiniz. Uygulamaları hangi bilgisayarda ve bu uygulamalar için lisans gereksinim bilgisine ulaşabilirsiniz

SNMP Ağ Yönetimi

SNMP aracılığıyla yazıcılar ve swich gibi ağ cihazlarını tarayabilir. SNMP yönetimi ile Cihazlardaki toner, parça gibi bilgileri alarak bunları size özetleyebilir

Otomatik Yazılım Dağıtım

Lansweeper Aracılığı ile Yapıdan Bulunan varlıklara yazılım yükleme, kaldırma ve güncelleme yapılabilmektedir; Belirli bir varlık ya da gruplar üzerinde yazılım uygulamalarını yönetme imkanı sunra; BT altyapısı kontrol altında tutarak istenilen ayrıntılı görevleri otomatik uygulayarak zaman ve para tasarrufu sağlamaktadır.

Active Directory Entegrasyonu

Active Directory Entegrasyonu ile AD kullanıcıları çekerek taranan makinelerde bilgisayar ayrıntıları ile tüm ağın tam bir bakış elde edilebilmektedir. OU dayalı raporlar oluşturma, ve grup ya da istenilen yönetici raporları yapmaya olanak tanır.

BT Varlık Yönetimi ve Uyum

Lansweeper varlık yönetimi özellikleri size ağ üzerindeki Tüm varlıklar ile ilgili anlık bilgi verir. Yetkisiz yazılım yükleme, antivirüs durumları, donanım, garanti bilgilerini takip edebilmeyi sağlar. Tüm şirket politikaları ile tam uyumun sağlanabilmesi için kolaylıklar sağlar. 

Resmi Sitesi: lansweeper.com

ManageEngine

Devamını Oku

FileOrbis

Devamını Oku

LanSweeper

Devamını Oku

İvanti

Devamını Oku

Mailstore

Devamını Oku

Pure Storage

Devamını Oku

Veeam Backup & Replication

Devamını Oku

Microsoft

Devamını Oku

Kategoriler

INSTAGRAM