cloud cloud cloud cloud cloud cloud

SentinelOne, Mountain View, California merkezli bir Amerikan siber güvenlik girişimidir. Şirket 2013 yılında Tomer Weingarten ve Almog Cohen tarafından kuruldu. Weingarten, şirketin CEO'su olarak hareket etmektedir. Nicholas Warner, şirketin COO'sudur.

4000+ Fazla Müşteriye sahiptir. Fortune 10 da ise 4’ü Sentineone kullanmaktadır.Global 2000'in içinde ise yüzlerce firma SentineOne kullanmaktadır.

SentinelOne, uç nokta koruması için temelde yeni ve çığır açan bir yaklaşım geliştiren seçkin bir siber güvenlik ve savunma uzmanları tarafından yenilikci teknolojiyi üretmektedir.

SentinelOne, kuruluşların varlıklarını hızlı ve basit bir şekilde korumalarına yardımcı olmak için uç nokta, veri merkezi ve bulut ortamları için otonom güvenlik sağlamada öncü bir kuruluştur. SentinelOne, önleme, tespit, müdahale, iyileştirme ve yapay zeka destekli tek bir platformda birleştiriyor. SentinelOne ile kuruluşlar, birden çok vektörde kötü niyetli davranışları algılayabilir, tam otomatik entegre yanıtla tehditleri hızla ortadan kaldırabilir ve en gelişmiş siber saldırılara karşı savunmalarını uyarlayabilir hale getirmektedir. SentinelOne'ın Mountain View, Tel Aviv ve Tokyo'da ofisleri bulunmaktadır. Şirket, Gartner tarafından Uç Nokta Koruması için Vizyoner olarak tanınmaktadır

Klasik antivirüslerin yapadığı akıllı önleme ve tespit sistemine sahiptir.SentinelOne platformu, eski antivirüs yazılımını gelecek için, üretilmiş teknolojiyle değiştirmek üzere tasarlandı.

Avantajları ise:

  • Her tehdit için; ActiveEDR özelliğine sahip.
  • Her cihaz ile uyumlu, dinamik IoT Güvenliği sağlar
  • Her saniye, Çevrimiçi / Çevrimdışı Koruma sağlar

 

Tamamen cloud üzerinden yönetilebilen Sentinelone ücretsiz deneme lisansı ile kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sağlar. DEMO lisansı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Wallix-BestSafe

Devamını Oku

Infoblox

Devamını Oku

Forescout (NAC)

Devamını Oku

PulseSecure

Devamını Oku

Paloalto

Devamını Oku

Fortigate

Devamını Oku

Sentinelone

Devamını Oku

Broadcom Symantec

Devamını Oku

Kategoriler

INSTAGRAM