cloud cloud cloud cloud cloud cloud

Office 365

Her yerde üretkenliği sürdürün. Microsoft Office 365 ile kuruluşunuzda üretkenliği ve iş birliğini arttırın. Tüm ofis uygulamaları ihtiyaç duyduğunuz her an her yerde yanınızda.

Office 365 Hem işiniz hem de kişisel hayatınız için bulut üzerinde sunulan üretkenlik çözümlerini kapsamaktadır. Office 365, yenilikçi Office uygulamaları, akıllı bulut hizmetleri ve birinci sınıf güvenlik sayesinde daha fazlasını başarmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Exchange Online

Microsoft Exchange Online verilere her yerden erişim için bulut tabanlı e-posta sağlar.

Microsoft Exchange Online, şirket içi Exchange sunucusu dağıtımının üstün yetenekleriyle birlikte bulut tabanlı e-posta hizmetinin avantajlarını sağlar. Müşterileriniz bilgisayarları, web'i ve mobil cihazları kullanarak verilerine her yerden erişebilecekleri büyük boyutlu posta kutularına sahip olur.

https://www.microsoft.com/tr-tr/microsoft-365/exchange/exchange-online?legRedir=true&CorrelationId=9e982085-a4af-4bbb-921a-3048f21bae48&activetab=pivot%3aoverviewtab

Microsoft Teams

Microsoft Teams, birlikte daha fazlasını elde etmeleri için kişileri nerede olurlarsa olsunlar bir araya getirir. Bağlantıyı sürdürün ve düzenli kalın. Microsoft Teams ile İşte, okulda ve hayatta birlikte daha fazlasını başarın. Microsoft Teams’de Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını kullanın, paylaşın ve bunlar üzerinde işbirliği yapın.

Uzaktan veya şirket içinde çalışmanız fark etmeksizin gerçek zamanlı olarak sohbet edin, arama yapın, çevrimiçi toplantı düzenleyin ve işbirliği yapın. İşiniz için doğru fiyattaki gelişmiş güvenlik seçenekleriyle Teams, OneDrive bulut depolama ve Ofis uygulamaları dahil olmak üzere tek bir bütünleşik çözüm elde edin. Üretkenlik çözümleriyle işlerinizi tamamlayın ve uzaktan ya da şirket içinde çalışmanız fark etmeksizin çalışanlarınızla bağlantınızı sürdürün.

https://www.microsoft.com/tr-tr/microsoft-teams/

ManageEngine

Devamını Oku

FileOrbis

Devamını Oku

LanSweeper

Devamını Oku

İvanti

Devamını Oku

Mailstore

Devamını Oku

Pure Storage

Devamını Oku

Veeam Backup & Replication

Devamını Oku

Microsoft

Devamını Oku

Kategoriler

INSTAGRAM