cloud cloud cloud cloud cloud cloud

Active Directory Audit Plus

Windows ortamlarında kimlik ve erişim yönetimi için çözümler sunar.

  • Kullanıcı, grup, bilgisayar, GPO ve OU değişiklikleri dâhil olmak üzere tüm etki alanı olaylarını takip etmek için web tabanlı bir Active Directory aracıdır.
  • Windows dosya sunucularını, yük devretme kümelerini, NetApp'ı dosyalardaki ve klasörlerdeki belge değişiklikleri ve erişim denetimi açısından denetler ve çok daha fazlasını yapar.
  • Ağ iş istasyonları genelindeki her başarılı ve başarısız oturum açma olayı dâhil olacak şekilde her kullanıcının oturum açma ve oturum kapama işlemini gözlemler
  • Windows üye sunucularını, FIM'i, yazıcıları ve USB değişikliklerini olay özeti ile takip eder; uygulama, politika ve sistem olaylarını takip eder.
  • Güvenliği sağlamak ve IT Uyumluluk gerekliliklerini karşılamak için 150'yi aşkın kullanıma hazır denetim raporu sağlar.

 

Manage Engine Desktop Central

Entegre Masaüstü ve Taşınabilir Cihaz Yönetimi Yazılımıdır.

Desktop Central, sunucuların, dizüstü bilgisayarların, masaüstü bilgisayarların, akıllı telefonların ve tabletlerin merkezi bir konumdan yönetilmesine yardımcı olan entegre bir masaüstü ve taşınabilir cihaz yönetim yazılımıdır.

Yama kurulumu, yazılım konuşlandırma, işletim sistemi görüntüleme ve konuşlandırma, varlık yönetimi, yazılım lisansları, yazılım kullanım istatistikleri izleme, USB cihaz kullanımı yönetimi, uzaktan masaüstlerini kontrol altına alma ve daha fazlası gibi düzenli uç nokta yönetimi rutinlerini otomatik hale getirin. Desktop Central, Windows, Mac ve Linux işletim sistemlerinin yönetimini destekliyor. Profil ve politika konuşlandırmak, Wi-Fi, VPN ve E-posta hesapları için cihaz yapılandırmak vb., kamera, tarayıcı vb. kullanımı ile ilgili kısıtlamalar uygulamak ve şifre, uzaktan kilit/silme vb. etkinleştirme gibi cihazlarınızı güvenceye almak için mobil cihazlarınızı yönetin. iOS, Android ve Windows akıllı telefon ve tabletlerinizi yönetin.

ManageEngine

Devamını Oku

FileOrbis

Devamını Oku

LanSweeper

Devamını Oku

İvanti

Devamını Oku

Mailstore

Devamını Oku

Pure Storage

Devamını Oku

Veeam Backup & Replication

Devamını Oku

Microsoft

Devamını Oku

Kategoriler

INSTAGRAM