cloud cloud cloud cloud cloud cloud

FileOrbis kullanıcı ve dosya ilişkisini kurumsal bir çerçeve içinden yönetmeyi amaçlayan, dosya yönetimi ve paylaşımı konusunda farklı sektör ve müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına sürekli olarak geliştirilmektedir. 2012 yılından bu yana ilk günkü heyecan ile geliştirilmeye devam edilen FileOrbis, tüm ürünlerinde yüksek güvenlik, zengin entegrasyon, kullanım kolaylığı ve bütünleşik yönetim kriterleri üzerine yoğunlaşmaktadır.

 

FileOrbis; dosyalarınıza her yerden ulaşabildiğiniz, dosyalarınıza ait yetkileri ve erişimleri yönetebildiğiniz, dosyalarınızı iç ve dış kullanıcılar ile güvenli şekilde paylaşabildiğiniz, dosyalarınızı güvenlik analizleri ve ilgili süreçlere sokabildiğiniz, dosyalarınız üzerinde içerik ve hassas veri analizi, sınıflandırma yaparken, engelleme, onaya sokma gibi aksiyon aldırabildiğiniz eşsiz kullanım ve kontrol özellikleri ile donatılmış on-prem / bulut tabanlı bir kurumsal dosya yönetim sistemidir. FileOrbis, son kullanıcıların artan dosya erişim ve paylaşım isteklerini karşılarken, IT birimlerinin harcadıkları zamanı, teknolojik tehditleri, mevzuat ve sertifikasyon kaynaklı riskleri de en aza indirmeyi amaçlar.
Resmi Sitesi: fileorbis.com/tr/

ManageEngine

ManageEngine

Windows ortamlarında kimlik ve erişim yönetimi için çözümler sunar.

Devamını Oku
FileOrbis

FileOrbis

FileOrbis, son kullanıcıların artan dosya erişim ve paylaşım isteklerini karşılarken, IT birimlerinin harcadıkları zamanı, teknolojik tehditleri, mevzuat ve sertifikasyon kaynaklı riskleri de en aza indirmeyi amaçlar.

Devamını Oku
LanSweeper

LanSweeper

Lansweeper varlık yönetimi özellikleri size ağ üzerindeki Tüm varlıklar ile ilgili anlık bilgi verir. Yetkisiz yazılım yükleme, antivirüs durumları, donanım, garanti bilgilerini takip edebilmeyi sağlar. Tüm şirket politikaları ile tam uyumun sağlanabilmesi için kolaylıklar sağlar.

Devamını Oku
İvanti

İvanti

Ivanti

Devamını Oku
Mailstore

Mailstore

Mailstore Server, tüm şirket e-postalarınızı uzun yıllar güvenle arşivleyebileceğiniz bir mail arşivleme programıdır.

Devamını Oku
Netwrix

Netwrix

Netwrix'in Bilgi Teknolojileri denetim yazılımıyla güvenlik tehditlerini tespit edin, uyumluluğu kanıtlayın ve BT ekibinin verimliliğini artırın. Netwrix Bir çok avantajı ile güvenliği arttırırken BT denetimlerinden de geçmenize yardımcı olur.

Devamını Oku
Pure Storage

Pure Storage

Pure Storage, merkezi Mountain View, California, ABD'de bulunan halka açık bir Amerikan teknoloji şirketidir

Devamını Oku
DellEMC

DellEMC

Dell EMC, kuruluşların verileri depolamasına, yönetmesine, korumasına ve analiz etmesine olanak tanıyan veri depolama, bilgi güvenliği, sanallaştırma, analitik, bulut bilişim ve diğer ürün ve hizmetler sunmaktadır. Vprof-IT olarak, profesyonel ekibimz ile DellEMC ürünleri ile ilgili hizmet vermekteyiz.

Devamını Oku
Veeam Backup & Replication

Veeam Backup & Replication

Veeam Backup Replication, sanal fiziksel ve bulut altyapılarınız için basit, güvenilir ve esnek olarak verilerimize koruma sağlayan bir çözümdür.

Devamını Oku
VMWARE

VMWARE

Dünya Çapında 500.000’den fazla müşteriye destek veren ve bu müşterilere güvenilir bir dijital ortam sağlayan Vmware, sanallaştırma alanın da öncü bir markadır.

Devamını Oku
Microsoft

Microsoft

Office 365, Exchange Online, Microsoft Teams Çözümleri

Devamını Oku

Kategoriler

Instagram