cloud cloud cloud cloud cloud cloud

Ruijie Networks


2000 yılında Çin de kurulmuş teknoloji markasıdır. Ruijie networks, anahtarlar, yönlendiriciler, kablosuz erişim noktaları, bulut sınıfı, güvenlik, ağ geçitleri, BT yönetimi ve kimlik doğrulama  olmak üzere 8 ürün tipinde kendini geliştirmiş bir markadır. 2000 yılında ilk yönetilebilen anahtar (Switch) çözümlerini sunmaya başlamıştır.


Ruijie Networks;

 • Dünya çapında büyük ölçekli 6 adet R&D datacenter alt yapısında kullanılmaktadır.
 • 59 adet Dünya çapında Branch Ofise sahiptir. Bu ofislerden biride Türkiyede bulunmaktadır.
 • 5000 den fazla çalışana sahiptir.
 • 10.000 üzerinde Bayisi vardır.
 • 50’nin üzerinde ülkede ofisi vardır.


Ruijie Çözümleri;

 • Reyee Cloud
 • Anahtarlar (switch)
 • Yönlendiriciler (Routers)
 • Kablosuz Ağ cihazları (Access Point, Controller)
 • Gateway (Firewall, Gelecek nesil Firewall)
 • Yazılım (Cloud , Security, AAA ve  Network management yazılımları)
 • Ruijie Cloud


Ruijie Cloud servisi kobi düzeyinde ücretsizdir. Cloud servisi ile Access point, Gateway, switch ürünlerinizi yönetebilir izleyebilir ve konfigürasyon yapabilirsiniz.


Ruijie Switch modelleri özel donanım mimarisi ile toz, nem, ısının sağlıksız olduğu ortamlarda daha verimli çalışmaktadır. Rakiplerine göre özel Elektronik devre kaplama teknolojisi sayesinde sağlıksız ortamlara daha dayanıklıdır.


Ruijie networks ürünlerini ön plana çıkaran diğer bir özellik ise Zero-Backplane. Bu özellik ile Backbone switch üzerindeki birim card ve servis donanımları arasındaki geçikmeler en aza indirgenmiştir. Bu özellikle kendini diğer rakiplerden ayırır.Zerto

Zerto

Zerto, modern işletmelerin ihtiyaç duyduğu kesintisiz veri koruma + uzun dönem veri korumayı tek bir platformda sunar.

Devamını Oku
Riverbed

Riverbed

Riverbed

Devamını Oku
F5 Networks

F5 Networks

1995 yılında Seattle Washington Eyaletinde kurulmuş Amerikan teknoloji firmasıdır.Uygulama yük dengeleme ve web güvenliği konusunda teknolojiler geliştirmektedir. Üst üste uzun yıllar Sunucu yük dengeleme ve Uygulama yük dengeleme klasmanında Gartnet listesinde lider pozisyonundadır.

Devamını Oku
Ruckus

Ruckus

Ruckus Networks CommScope'a ait bir kablolu ve kablosuz ağ ekipmanı ve yazılımı markasıdır. Ruckus, mobil operatörlere, geniş bant servis sağlayıcılarına ve kurumsal kullanıcılara Anahtarlar (switch), Wi-Fi erişim noktaları (Access Point), CBRS erişim noktaları, Denetleyiciler, Yönetim sistemleri, Bulut yönetimi, AAA / BYOD yazılımı, AI ve ML analiz yazılımı, konum yazılımı ve IoT denetleyici yazılım ürünleri sunar.

Devamını Oku
Ruijie Networks

Ruijie Networks

2000 yılında Çin de kurulmuş teknoloji markasıdır. Ruijie networks, anahtarlar, yönlendiriciler, kablosuz erişim noktaları, bulut sınıfı, güvenlik, ağ geçitleri, BT yönetimi ve kimlik doğrulama olmak üzere 8 ürün tipinde kendini geliştirmiş bir markadır. 2000 yılında ilk yönetilebilen anahtar (Switch) çözümlerini sunmaya başlamıştır.

Devamını Oku
Huawei

Huawei

1987 yılında kurulan Huawei, bilgi ve iletişim teknolojisi (ICT) altyapısı ve akıllı cihazların önde gelen küresel sağlayıcısıdır. 194.000'den fazla çalışanı ve 170'den fazla ülke ve bölgede faaliyet göstererek dünya çapında üç milyardan fazla insana hizmet sağlamaktadır.

Devamını Oku
Jupiter Networks

Jupiter Networks

Juniper Networks, ağ teknolojilerinde devrime öncülük ediyor ve onu bugün Silikon Vadisi'ndeki en heyecan verici teknoloji şirketlerinden biri yapıyor. Yaklaşık 25 yıl önce Pradeep Sindhu, Dennis Ferguson ve Bjorn Liencres tarafından kurulduğundan beri, Juniper'in tek misyonu, iletişim dünyasının artan taleplerini karşılayan yenilikçi ürünler ve çözümler yaratmaktı.

Devamını Oku
Extreme Networks

Extreme Networks

Extreme Networks, Aerohive Networks, Enterasys gibi Dünyanın büyük teknoloji devlerini bünyesine katarak büyümeye devam ediyor.

Devamını Oku

Kategoriler

Instagram