cloud cloud cloud cloud cloud cloud

Pure Storage, merkezi Mountain View, California, ABD'de bulunan halka açık bir Amerikan teknoloji şirketidir. 2009 yılında Os76 Inc. kod adı altında John Colgrove ve John Hayes tarafından kuruldu. Tamamen flash veri depolama donanım ve yazılım ürünleri geliştirir. Başlangıçta, Pure Storage depolama denetleyicileri için yazılım geliştiren firma, daha sonra genel flash depolama donanımı kullandı. Pure Storage, 2015 yılında kendi tescilli flash depolama donanımını geliştirmeyi tamamladı.

Pure Storage, son 7 yıldır üst üste Gartner raporlarında Primary Storage kategorisinde lider olarak bulunmaktadır.

Farklılaştığı donanım/yazılım teknolojisi, EverGreen iş modeli ve Pure1 yapay zeka temelli destek platformu ile kurumlara disk sistemleri pazarında hiç olmadığı kadar toplam sahip olma avantajı sunmaktadır. Sağladığı güçlü ekosistem entegrasyonu ile kurumunuzun dünya ile entegrasyonunu da sağlamaktadır. 

Satmetrix tarafından sertifikalanan NPS müşteri memnuniyeti sonuçlarına göre, sektör ortalaması 24 iken, Pure, 83.5 puan ile B2B şirketleri arasında ilk yüzde 1’de yer alıyor. 

Pure Storage bünyesinde blok çözümler için FlashArray, obje ve dosya depolama, analitik, big data, HPC için ise FlashBlade çözümleri bulunmaktadır.

Sektördeki ilk %100 NVMe disk ünitesini üreten Pure Storage, FlashArray //X ürünü ile 6U kabin alanında 3 PetaByte’a kadar veri saklamayı mümkün kılmaktadır. Pure Storage FlashArray ailesi, her büyüklükteki işletme için amaca yönelik, yazılımla tanımlanmış all-flash güç ve güvenilirlik sağlar. FlashArray, 10 kata kadar daha hızlı, disk alanı ve güç açısından daha verimli, daha güvenilir ve daha basittir. //X, kritik veritabanları ve Tier1 uygulama konsolidasyonu için daha yüksek performanslı bir katmanı temsil eder.

Pure Storage, 1 ms altındaki latency değeri, GB’lar seviyesinde bant genişliği, daha önce ulaşılamayan sıkıştırma ve tekilleştirme oranları ile benzeri görülmemiş bir performans sağlar. Tüm sıkıştırma ve tekilleştirme işlemlerini başarılı bir şekilde yaparken, performanstan kesinlikle ödün vermez.

Her FlashArray'in kalbinde Purity İşletim sistemi bulunur. Purity, gelişmiş reduction, depolama yönetimi ve flash yönetimi özellikleri ile, bakımlar ve versiyon yükseltmeleri de dahil, %99.9999 kullanılabilirlik sağlar ve kesintiye neden olmaz.


ManageEngine

ManageEngine

Windows ortamlarında kimlik ve erişim yönetimi için çözümler sunar.

Devamını Oku
FileOrbis

FileOrbis

FileOrbis, son kullanıcıların artan dosya erişim ve paylaşım isteklerini karşılarken, IT birimlerinin harcadıkları zamanı, teknolojik tehditleri, mevzuat ve sertifikasyon kaynaklı riskleri de en aza indirmeyi amaçlar.

Devamını Oku
LanSweeper

LanSweeper

Lansweeper varlık yönetimi özellikleri size ağ üzerindeki Tüm varlıklar ile ilgili anlık bilgi verir. Yetkisiz yazılım yükleme, antivirüs durumları, donanım, garanti bilgilerini takip edebilmeyi sağlar. Tüm şirket politikaları ile tam uyumun sağlanabilmesi için kolaylıklar sağlar.

Devamını Oku
İvanti

İvanti

Ivanti

Devamını Oku
Mailstore

Mailstore

Mailstore Server, tüm şirket e-postalarınızı uzun yıllar güvenle arşivleyebileceğiniz bir mail arşivleme programıdır.

Devamını Oku
Netwrix

Netwrix

Netwrix'in Bilgi Teknolojileri denetim yazılımıyla güvenlik tehditlerini tespit edin, uyumluluğu kanıtlayın ve BT ekibinin verimliliğini artırın. Netwrix Bir çok avantajı ile güvenliği arttırırken BT denetimlerinden de geçmenize yardımcı olur.

Devamını Oku
Pure Storage

Pure Storage

Pure Storage, merkezi Mountain View, California, ABD'de bulunan halka açık bir Amerikan teknoloji şirketidir

Devamını Oku
DellEMC

DellEMC

Dell EMC, kuruluşların verileri depolamasına, yönetmesine, korumasına ve analiz etmesine olanak tanıyan veri depolama, bilgi güvenliği, sanallaştırma, analitik, bulut bilişim ve diğer ürün ve hizmetler sunmaktadır. Vprof-IT olarak, profesyonel ekibimz ile DellEMC ürünleri ile ilgili hizmet vermekteyiz.

Devamını Oku
Veeam Backup & Replication

Veeam Backup & Replication

Veeam Backup Replication, sanal fiziksel ve bulut altyapılarınız için basit, güvenilir ve esnek olarak verilerimize koruma sağlayan bir çözümdür.

Devamını Oku
VMWARE

VMWARE

Dünya Çapında 500.000’den fazla müşteriye destek veren ve bu müşterilere güvenilir bir dijital ortam sağlayan Vmware, sanallaştırma alanın da öncü bir markadır.

Devamını Oku
Microsoft

Microsoft

Office 365, Exchange Online, Microsoft Teams Çözümleri

Devamını Oku

Kategoriler

Instagram