cloud cloud cloud cloud cloud cloud

VMWARE

Dünya Çapında 500.000’den fazla müşteriye destek veren ve bu müşterilere güvenilir bir dijital ortam sağlayan Vmware, sanallaştırma alanın da öncü bir markadır.

Günümüzde tüm kuruluşlar, gereksiz kesintilerle vakit kaybetmeden koşullara uyum sağlamayı ve dönüşümü mümkün kılan güvenilir bir dijital temele ihtiyaç duymaktadır. Vmware sunduğu dijital altyapı ve uygulama çözümlerinin tüm uygulamalarınızı dilediğiniz yerde oluşturmanıza, çalıştırmanıza, yönetmenize, bağlamanıza ve korumanıza yardımcı olur.

VMware Çözümleri

Uygulama ModernleştirmeBuluta özel yeni uygulamalar oluşturup var olanları modernleştirin, her bulutta onları destekleyen bir altyapı kullanın.
Çoklu BulutOrtamınızı genel, özel ve hibrit bulutlarda istikrarlı bir şekilde yönetin ve idare edin.
Dijital Çalışma AlanıÇalışanların her yerde, diledikleri zaman ve tüm aygıtlarda çalışabilmesini kolaylaştırırken, güvenlikten ödün vermeyin.
Sanal Bulut Ağı İletişimiVeri merkezi, bulut veya sınır gibi her türlü ortamdaki uygulama ve verileri bağlayıp güvenliğini sağlayın.
Dahili GüvenlikAltyapınızı ve denetim noktalarınızı yeni şekillerde kullanarak veri ve uygulamaları uç noktadan buluta kadar koruyun.

 

ManageEngine

Devamını Oku

FileOrbis

Devamını Oku

LanSweeper

Devamını Oku

İvanti

Devamını Oku

Mailstore

Devamını Oku

Pure Storage

Devamını Oku

Veeam Backup & Replication

Devamını Oku

Microsoft

Devamını Oku

Kategoriler

INSTAGRAM