cloud cloud cloud cloud cloud cloud

F5 NETWORKS (Sunucu yük dengeleme ve  WAF  Çözümleri)

 

 

1995 yılında Seattle Washington Eyaletinde kurulmuş Amerikan teknoloji firmasıdır.Uygulama yük dengeleme  ve web güvenliği konusunda  teknolojiler geliştirmektedir. Üst üste uzun yıllar Sunucu yük dengeleme ve Uygulama yük dengeleme klasmanında Gartnet listesinde lider pozisyonundadır.

 

Bağımsız güvenlik sertifikasyon kurumu ICSA tarafından firewall sertifikası ile donatılan BIG-IP çözümleri;"​Yük Dengeleme"​ (LTM)​, ​"DNS Güvenliği" (DNSSEC), "Web U​ygulama ​Güvenlik ​Duvarı​" (ASM), "Gelişmiş Veri Merkezi Güvenlik Duvarı”(AFM), ​"Güvenli Erişim Politika Yönetimi – SSL VPN" (APM), "Uygulama H​ızlandırma" (AAM),"Fraud Koruma"(WebSafe), "DDoS Koruma Servisi"(Silverline), "DDoS Hybrid Defender" ( Dedike DDoS Koruma Platformu ) ve "SSL Orchestrator" ( Dedike SSL İzleme Platformu ) , Son olarak bünyesine kattığı NGINX web servisi çözümleri ile firma ve kuruluşların çok çeşitli ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır.

 

 

F5 teknolojileri donanım, sanal ve cloud olmak üzere 3 farklı platformlarda çalışmaktadır. F5 gelişmiş Web güvenliği (WAF) çözümü, web uygulamalarınızı maksimum seviyede korur. F5 Yük dengeleme sistemleri Sunucu servislerinizin devamlılığı sağlayarak , yüksek kaliteli erişimler sunar.

 

F5 Çözümleri;

 

APPLICATION SERVICES

        Traffic Management

·       Programmable L7 Load Balancing

·       Global Server Load Balancing

·       DNS Delivery

·       Policy Enforcement

        Application Security

·       Web Application Firewall

·       Identity and Access Management

·       SSL Orchestration

        Infrastructure Security

·       L4 Firewall

·       Anti-DDoS

        Automation, Management, and Visibility

·       Automation Toolchain

·       Container Ingress Services

·       BIG-IQ Centralized Management

·       Beacon Visibility and Analytics

·       NGINX Controller

DEPLOYMENT OPTIONS

        Cloud Services (aaS)

·       DNS Cloud Service

·       DNS Load Balancer Cloud Service

·       Essential App Protect Service

        Cloud Software

·       BIG-IP Cloud Edition

·       BIG-IP Virtual Edition

·       NGINX Plus

·       NGINX OSS

·       NGINX Unit

        Hardware

·        BIG-IP iSeries Appliances

·        BIG-IP VIPRION Chassis and Blades

        Managed Services

·        Silverline Web Application Firewall

·        Silverline DDoS Protection

·        Silverline Shape Defense

·        NGINIX

 

 

 

 

Zerto

Zerto

Zerto, modern işletmelerin ihtiyaç duyduğu kesintisiz veri koruma + uzun dönem veri korumayı tek bir platformda sunar.

Devamını Oku
Riverbed

Riverbed

Riverbed

Devamını Oku
F5 Networks

F5 Networks

1995 yılında Seattle Washington Eyaletinde kurulmuş Amerikan teknoloji firmasıdır.Uygulama yük dengeleme ve web güvenliği konusunda teknolojiler geliştirmektedir. Üst üste uzun yıllar Sunucu yük dengeleme ve Uygulama yük dengeleme klasmanında Gartnet listesinde lider pozisyonundadır.

Devamını Oku
Ruckus

Ruckus

Ruckus Networks CommScope'a ait bir kablolu ve kablosuz ağ ekipmanı ve yazılımı markasıdır. Ruckus, mobil operatörlere, geniş bant servis sağlayıcılarına ve kurumsal kullanıcılara Anahtarlar (switch), Wi-Fi erişim noktaları (Access Point), CBRS erişim noktaları, Denetleyiciler, Yönetim sistemleri, Bulut yönetimi, AAA / BYOD yazılımı, AI ve ML analiz yazılımı, konum yazılımı ve IoT denetleyici yazılım ürünleri sunar.

Devamını Oku
Ruijie Networks

Ruijie Networks

2000 yılında Çin de kurulmuş teknoloji markasıdır. Ruijie networks, anahtarlar, yönlendiriciler, kablosuz erişim noktaları, bulut sınıfı, güvenlik, ağ geçitleri, BT yönetimi ve kimlik doğrulama olmak üzere 8 ürün tipinde kendini geliştirmiş bir markadır. 2000 yılında ilk yönetilebilen anahtar (Switch) çözümlerini sunmaya başlamıştır.

Devamını Oku
Huawei

Huawei

1987 yılında kurulan Huawei, bilgi ve iletişim teknolojisi (ICT) altyapısı ve akıllı cihazların önde gelen küresel sağlayıcısıdır. 194.000'den fazla çalışanı ve 170'den fazla ülke ve bölgede faaliyet göstererek dünya çapında üç milyardan fazla insana hizmet sağlamaktadır.

Devamını Oku
Jupiter Networks

Jupiter Networks

Juniper Networks, ağ teknolojilerinde devrime öncülük ediyor ve onu bugün Silikon Vadisi'ndeki en heyecan verici teknoloji şirketlerinden biri yapıyor. Yaklaşık 25 yıl önce Pradeep Sindhu, Dennis Ferguson ve Bjorn Liencres tarafından kurulduğundan beri, Juniper'in tek misyonu, iletişim dünyasının artan taleplerini karşılayan yenilikçi ürünler ve çözümler yaratmaktı.

Devamını Oku
Extreme Networks

Extreme Networks

Extreme Networks, Aerohive Networks, Enterasys gibi Dünyanın büyük teknoloji devlerini bünyesine katarak büyümeye devam ediyor.

Devamını Oku

Kategoriler

Instagram